Sezon 2014/2015: Baza 44 Siemirowice 1-1 WKS NOŻYNO

Tylko punkt z Maszewa wywieźli nasi zawodnicy. W III kolejce WKS zremisował z Bazą 44 Siemirowice 1:1.Bramkę dla WKS zdobył Jacek Trąbka.
Podopieczni Marcina Herona muszą więc jeszcze poczekać na swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Pierwsza połowa to przede wszystkim groźne akcje gospodarzy oraz słaba gra w wykonaniu naszych piłkarzy.
Najaktywniejszymi zawodnikami z naszego zespołu w pierwszej części spotkania byli obrońcy oraz Adaś Płoszaj,
którzy co chwilę powstrzymywali napastników Bazy. W 40 minucie spotkania napastnik gospodarzy znalazł sposób na
naszą dobrze grającą obrone i po strzale z 16 metra pokonuje Adama Płoszaj.
Przez pierwsze 45 minut spotkania nasi zawodnicy tylko dwa razy zagrozili bramce Bazy po strzałach Patryka Łojko oraz Machnikowskiego.
    Druga połowa w wykonaniu naszych zawodników była troszkę lepsza. Do środka pola przeszedł Patryk Łojko który ożywił grę w tej części boiska. To po jego podaniu padła bramka wyrównująca.
W doliczonym czasie gry właśnie po podaniu Patryka do piłki doszedł Jacek Trąbka i po minięciu stopera Bazy pokonuje bramkarza gospodarzy i tym samym zapewnia naszej drużynie punkt w tym spotkaniu.

Z powodów zdrowotnych w tym spotkaniu nie mogli wystąpić Rafał Wolski, Łukasz Milewski oraz Dawid Tutkowski a Tomasz Gańskiego oraz Józefa Lademanna zatrzymała praca.

WKS: Płoszaj-Woźniak,(Malek) Lesław Wolski, Jacek Labudda(Grzegorz Węsierski), Rafał Wdowczyk-Konkol,, Łojko, Majewski, Węsierski, Machnikowski- Trąbka